Munkalámpa burkolattal 48W 16LED
Munkalámpa fémházzal és fókuszált lencsével, hideg fehér színű 6000K. Univerzális 10-30 V feszültséggel rendelkezik. Fényáram: 3400 LM. Fénytávolság: akár 250 m
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé do ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Munkalámpa fémházzal és fókuszált lencsével, hideg fehér színű 6000K. Univerzális 10-30 V feszültséggel rendelkezik. Fénytávolság: akár 250 m. Teljesítmény: 48 W. Fényáram: 3400 LM. Vízállósági osztály: IP67 (por- és vízálló). Lencse: fókuszált
| Kategória: | Pracovní světla |
|---|---|
| Súly: | 0.7 kg |
| EAN vonalkód: | 5902135674789 |
| IP védettség: | IP67 |
| Fényáram: | 3400LM |
| Fény színe: | 6000K |
| Teljesítmény: | 48W |
| Feszültség: | 10-30V |
| LED-ek száma: | 16 |
| LED típus: | LED EPISTAR |
| Élettartam: | 30 000Hodin |
| Méretek: | 138/150/70mm |
| Fénykúp: | Fókuszált |
| Hatótávolság: | akár 250m |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
