Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kategória: | Přední, zadní a obrysové lampy |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| Napětí: | 12V, 24V, 12/24V |
| Montážní strana: | v pravo/v levo |
| Barva: | oranžová |
| Zdroj světla: | LED |
| Šířka: | 98 mm |
| Výška: | 38,5 mm |
| Způsob uchycení: | zavěšení |
| Délka kabelu: | 220 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Kapcsolódó termékek
Rozměry světla pro denní svícení jsou 33x147x50mm.Je osazeno kvalitními LED diodami OSRAM.
Obrysové boční poziční světlo, které je možné použít na pravou i levou stranu vozidla.
Malá oválná LED zadní svítilna má funkce jako dynamická směrovka, zadní obrysové světlo, brzdové světlo, zpátečka . Má 31 LED diod a vyznačuje se příkonem 1W, 6,1W, 2,9W,...
Hasonló termékek
Upínací popruh kola dvoudílný 50 mm s okem na elektronové kola.
Gyakorlati lapos heveder, amelyet járművek csörlővel történő vontatására terveztek. A lapos heveder szemekkel egy emelőeszköz, amelyet terhek emelésére és mozgatására...
