Oldalsó helyzetjelző lámpa 12/24V
LED helyzetjelző lámpa prizmával - narancssárga. Tápellátás 12/24V. A lámpa 2 db minőségi, 100%-os vízállóságot biztosító gyantába öntött LED diódát tartalmaz.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé do ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Helyzetjelző lámpa prizmával - narancssárga. Tápellátás 12/24V. Védettség IP66/68.
Szerelési oldal: Bal / Jobb.
| Kategória: | Energia + LED világítás |
|---|---|
| Súly: | 0.05 kg |
| Barva světla: | Oranžová |
| Napětí: | 12V, 24V, 12/24V |
| Typ žárovky: | LED |
| ? Szélesség: | 98 mm |
| ? Magasság: | 38,5 mm |
| ? Mélység: | 25 mm |
| ? Kábelhossz: | 220 mm |
| Tartó: | Konzol |
| Tápellátás: | 12 / 24 V |
| IP védelem: | IP66/68 |
| Homologizáció: | E20 |
| Teljesítmény: | 0,4W |
| Bekötés: | Kábelezés |
WAS W44-217Z
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
