Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé do ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kategória: | Obdélnikové |
|---|---|
| Súly: | 0.29 kg |
| Napětí: | 12V, 24V, 12/24V |
| Krytí IP: | IP66/68 |
| Homologace: | E20,R10 |
| Napájení: | 12/24 V |
| Rozměr: | 44x133x16mm |
| Zapojení: | Kabeláž |
| Typ svělta: | LED |
| Počet LED diod: | 30 |
| Barva světla: | 1460lm |
| Kompaktibilita: | EMC(nevyzařuje magnetické záření) |
Produktové video
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Kapcsolódó termékek
Akció
Tipp
Pracovní lampa 10xLED + 2x pásek LED orange
Raktáron
(13 db)
€14,20 ÁFA-val
€11,74
€22,21
(–47 %)
Pracovní lampa hranatá OSRAM 30LED 30W s vypínačem
Raktáron
(10 db)
€17,85 ÁFA-val
€14,75
Pracovní lampa OSRAM, 36LED, 36W, čtvercová, rozptýlená
Raktáron
(33 db)
€21,45 ÁFA-val
€17,73
Akció
Újdonság
Tipp
SADA 1+1 Pracovní lampa 10xLED + 2x pásek LED orange
Raktáron
(5 db)
€22,21 ÁFA-val
€18,35
€44,74
(–58 %)
Hasonló termékek
Pracovní lampa OSRAM 60 LED 60W obdélníková rozptýlená
Raktáron
(6 db)
€44,38 ÁFA-val
€36,67
Tipp
LED munkalámpa 30W (9–32V) – téglalap alakú, 2400 lm, extra tartós
Raktáron
(32 db)
€28,93 ÁFA-val
€23,91
Nagy teljesítményű 30W-os LED munkalámpa kiváló IP68-as védettséggel Olyan világítást keres, amely a legnehezebb kihívások előtt sem hátrál meg? Ezt a professzionális 30W-os...
Pracovní světlo Cube LED, sada 2ks
Raktáron
(2 db)
€54,24 ÁFA-val
€44,82
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
