Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé do ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kategória: | Obdélnikové |
|---|---|
| Jótállás: | 3 év |
| Súly: | 0.72 kg |
| EAN vonalkód: | 5902135675267 |
| Napětí: | 10-30V |
| Svítivost: | 4800LM |
| Barva světla: | 5700K |
| Krytí IP: | IP68/IP69K |
| Hluk: | CISPR25 Class 4 |
| Počet LED diod: | 60 LED |
| Životnost: | 50 000 h |
| Homologace: | E9, R10, CE, ROHS |
| Světelný tok: | rozpýlené |
| Rozměry: | 94/154/54mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Kapcsolódó termékek
Akció
Újdonság
Tipp
SADA 1+1 Pracovní lampa 10xLED + 2x pásek LED orange
Raktáron
(5 db)
€22,21 ÁFA-val
€18,35
€44,74
(–58 %)
Pracovní lampa OSRAM, 36LED, 36W, čtvercová, rozptýlená
Raktáron
(33 db)
€21,45 ÁFA-val
€17,73
Hasonló termékek
Pracovní světlo Cube LED, sada 2ks
Raktáron
(2 db)
€54,24 ÁFA-val
€44,82
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Tipp
LED munkalámpa 30W (9–32V) – téglalap alakú, 2400 lm, extra tartós
Raktáron
(32 db)
€28,93 ÁFA-val
€23,91
Nagy teljesítményű 30W-os LED munkalámpa kiváló IP68-as védettséggel Olyan világítást keres, amely a legnehezebb kihívások előtt sem hátrál meg? Ezt a professzionális 30W-os...
