Pracovní LED panel 180W Quad
LED munkapanel. Az LED x 60 quad panel 60 LED-del, 7056 LM fényerővel és 180W teljesítményfelvétellel rendelkezik. Ez egy tanúsított termék, amely megfelel az ECE R10 szabványnak. A kábel hossza 250 mm. A feszültség 12V / 24V.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé do ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
LED munkapanel. Az LED x 60 quad panel 60 LED-del, 7056 LM fényerővel és 180W teljesítményfelvétellel rendelkezik. Ez egy tanúsított termék, amely megfelel az ECE R10 szabványnak. A kábel hossza 250 mm. A feszültség 12V / 24V. A LED munkapanel alkalmas munkaterületek megvilágítására vagy munkagépeken való használatra. A LED paneleket szakembernek vagy szerviznek kell telepítenie.
>
| Kategória: | Energia + LED világítás |
|---|---|
| Súly: | 3.4 kg |
| EAN vonalkód: | 5901741300495 |
| Fényerő: | 7056 LM |
| Teljesítményfelvétel: | 180 W |
| Kábelhossz: | 250 mm |
| Feszültség: | 12/24 V |
| Rögzítés: | šrouby |
| IP védelem: | IP67 |
| Szabvány: | R10 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
