Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kategória: | Přídavná přední světla |
|---|---|
| Súly: | 1.61 kg |
| EAN vonalkód: | 5905358305201 |
| Napájení: | 12 / 24 V |
| Typ svělta: | LED |
| Počet LED diod: | 72 |
| Výkon: | 54W,12W,1.5W |
| Způsob připojení: | Kabeláž |
| Délka kabelu: | 250mm |
| Krytí IP: | IP68,IP6K9K |
| Normy: | ECE R10,R148,R149 |
| Montáž: | šrouby |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Kapcsolódó termékek
Gyakorlati lapos heveder, amelyet járművek csörlővel történő vontatására terveztek. A lapos heveder szemekkel egy emelőeszköz, amelyet terhek emelésére és mozgatására...
Hasonló termékek
Módot keres arra, hogy az éjszakai vezetést biztonságos és stílusos élménnyé varázsolja? Ez az 55W-os ovális LED távolsági fényszóró kiváló megoldás minden sofőr számára, aki...
Professzionális Vignal 7" távolsági LED fényszóró integrált helyzetjelzővel Tolja ki a láthatóság határait az éjszakai utakon. Ez a prémium Vignal gyártmányú kiegészítő...
