Rögzítő heveder hurokkal BEST MAXX ALU Fix XL
Az 50 mm-es BESTT MAXX ALU Fix XL rögzítő hevedert a maximális biztonságra és hatékonyságra tervezték a rakományrögzítés során, különösen az alumínium felnivel rendelkező járművek szállításakor. A speciálisan kialakított huroknak köszönhetően ideális a szoros és kíméletes rögzítéshez anélkül, hogy a felnik megsérülnének. A heveder tartós és minőségi anyagokból készült, amelyek intenzív használat mellett is nagy szilárdságot biztosítanak. Az innovatív szövési technológia és a precíz varrás kiváló szakadás- és kopásállóságot nyújt, ami megbízható eszközzé teszi a professzionális rakományrögzítéshez.

Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé do ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
- Anyag: Erős poliészter, időjárás- és UV-álló.
- Terhelhetőség: Nagy terhelhetőség, nehezebb rakományokhoz is alkalmas.
- Gyors rögzítés: Innovatív kialakítás a könnyű és gyors rögzítéshez.
- Biztonsági elemek: Beépített rendszer a szállítás közbeni biztonság növelésére.
- Ellenállóság: Ellenáll a nedvességnek, vegyszereknek és mechanikai igénybevételnek.
- Praktikus rögzítő heveder, minden típusú autómentő járműhöz alkalmas.
- Acélfelnik rögzítése horoggal.
- Alumínium felnik egyszerű rögzítése a kiegészítő hurok segítségével.
| Kategória: | Rakományrögzítés Járműszállítás |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 2.6 kg |
| Heveder hossza: | 2,1 m hurok nélkül |
| Hurok hossza: | 0,8m /0,4m |
| Racsnis heveder hossza: | 0,3 m+ forgó kampó |
| Terhelhetőség: | 2000 daN / 4000 daN |
| Maximális nyúlás: | 5 % |
| Szabvány: | EN 12195-2 |
Termékértékelés
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
2 értékelés
5
4
3
2
1
Hagyjon értékelést
Vélemények listája
| Gyártó : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Cím : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@odtahovevozy.eu |
