Sarok helyzetjelző lámpa, LED, 10-30 V
A TT.12171 egy univerzális, sarok alakú LED-es helyzetjelző és pozíciós lámpa, amelyet különféle típusú járműveken, többek között mezőgazdasági és építőipari gépeken, pótkocsikon és félpótkocsikon való használatra terveztek. Az elülső fehér, az oldalsó narancssárga és a hátsó piros fény kombinációjának köszönhetően kiváló láthatóságot és biztonságot nyújt működés közben. A LED helyzetjelző lámpa sarok alakú. A lámpa kiváló minőségű műanyagból készült, és gumi borításban van elhelyezve. A gyártói garancia 3 év.
Főbb jellemzők:
- Feszültség: 10–30 V
- Vízállóság: IP67 (por- és vízálló)
- Élettartam: 50 000 óra
- LED-ek száma: 2 fehér, 2 narancssárga, 2 piros
- Homologizáció: E9, R10, R7, R91
- Szerelés: csavarokkal
- Üzemi hőmérséklet: -40 °C és 65 °C között
- Teljesítményfelvétel: 1,8 W
A lámpa minőségi anyagokból készült, beleértve a PMMA-t a külső lencséhez, a PC-t a reflektorhoz és az EPDM-et a rögzítőkonzolhoz, ami biztosítja a tartósságát és hosszú élettartamát. Robusztus felépítésének és nagy ellenállóságának köszönhetően ideális a nehéz munkakörülményekhez.
| Kategória: | Energia + LED világítás |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5902135679425 |
| Feszültség: | 10-30 V |
| Teljesítmény: | 1,8 W |
| IP védelem: | IP67 |
| Fény színe: | fehér / piros / narancssárga |
| LED-ek száma: | 2 db narancssárga LED, 2 db fehér LED, 2 db piros LED |
| LED típus: | SMD LED |
| Élettartam: | 50 000 h |
| Szabványok: | E9, R10, R7, R91 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
