Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kategória: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.1 kg |
| Napájení: | 12 / 24 V |
| Odběr: | 0,45 AMP při 12V |
| Počet LED: | 4 |
| Barva: | Červená |
| Montáž: | šrouby |
| Rozměry: | 94X39X22mm |
| Krytí IP: | IP69K |
| Normy: | ECE R10-06,R65 třída 1 |
| Provozní teplota: | -30°C až +50°C |
| Počet funkcí: | ý |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Kapcsolódó termékek
Kompakt Vignal PEGASUS LED figyelmeztető villogó – 3 funkció (9W) Megbízható és helytakarékos megoldást keres járműve jelölésére? A professzionális, alacsony profilú Vignal...
Mobil mágneses LED villogó Vignal PEGASUS tapadókoronggal – 3 funkció (9W) Maximális rugalmasságot keres a karosszéria fúrása nélkül? A professzionális PEGASUS mágneses LED...
Maják PICO orange flex má funkci 3 výstražných záblesků. Má 18 LED diod a spotřebu 27W. Maják je certifikovaný podle norem jako ECE R65, ECE R10. Maják je namontován na flexu....
Maják má 1 program a 7 metrů dlouhý spirálový kabel zakončený zástrčkou do autozapalovače.
Gumi tömítés PEGASUS LED villogó alá – Dőlésszög kiegyenlítésére Dőlt tetőre kell felszerelnie egy LED figyelmeztető villogót, de szeretné megőrizni annak vízszintes helyzetét?...
Profesionální LED maják, odolný proti nárazu, otřesům, nízkým i vysokým teplotám. Má 3 metry dlouhý kabel.
Maják má oranžovou barvu a funkci 3 výstražných záblesků. Má 18 LED diod a spotřebu 27W. Maják je certifikovaný podle norem ECE R65, ECE R10. Je namontován na magnetu. Délka...
Forradalmi Vignal V16 vészhelyzeti LED villogó IoT kapcsolattal és GPS-szel Növelje maximálisra biztonságát járműve meghibásodása esetén. Az okos V16 LED villogó egy...
Hasonló termékek
Zábleskový maják s 6ti LED diodami má certifikaci ECE R10, ECE R65. Odolnost proti vodě IP67.
Zábleskový maják má certifikaci ECE R10, ECE R65. Ochrana před vlhkostí je IP67-
Zábleskový maják (predátor) je certifikovaný podle norem ECE R10, ECE R65.
LED figyelmeztető stroboszkópok – miért nélkülözhetetlenek az Ön biztonságához az utakon? Útmentén dolgozik az autójával, túlméretes rakományt szállít, vagy csak traktorral...
