Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kategória: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Napájení: | 12 / 24 V |
| odběr: | 0,45 AMP při 12V |
| Počet LED: | 4 |
| Barva: | Modrá |
| Montáž: | šrouby |
| Rozměr: | 98X38X22mm |
| Počet funkcí: | 7 |
| Krytí IP: | IP69K |
| Provozní teplota: | -30-+50°C |
| Normy: | ECE R10-06,R65 třída 1 |
SESA PULSAR D16005
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Kapcsolódó termékek
Kompakt Vignal PEGASUS LED figyelmeztető villogó – 3 funkció (9W) Megbízható és helytakarékos megoldást keres járműve jelölésére? A professzionális, alacsony profilú Vignal...
Profesionální LED maják, odolný proti nárazu, otřesům, nízkým i vysokým teplotám. Má 3 metry dlouhý kabel.
Maják má oranžovou barvu a funkci 3 výstražných záblesků. Má 18 LED diod a spotřebu 27W. Maják je certifikovaný podle norem ECE R65, ECE R10. Je namontován na magnetu. Délka...
Maják PICO orange flex má funkci 3 výstražných záblesků. Má 18 LED diod a spotřebu 27W. Maják je certifikovaný podle norem jako ECE R65, ECE R10. Maják je namontován na flexu....
Maják má 1 program a 7 metrů dlouhý spirálový kabel zakončený zástrčkou do autozapalovače.
Gumi tömítés PEGASUS LED villogó alá – Dőlésszög kiegyenlítésére Dőlt tetőre kell felszerelnie egy LED figyelmeztető villogót, de szeretné megőrizni annak vízszintes helyzetét?...
Forradalmi Vignal V16 vészhelyzeti LED villogó IoT kapcsolattal és GPS-szel Növelje maximálisra biztonságát járműve meghibásodása esetén. Az okos V16 LED villogó egy...
Hasonló termékek
