SPARK-L Fényhíd 1230 mm HANGSZÓRÓVAL, 54 LED, 12/24V, KÉK-PIROS
Fényhíd ÁLLÍTHATÓ HOSSZÚSÁGGAL és kék-piros fénnyel, 42 energiatakarékos, nagy fényerejű LED-del felszerelve.
Középen integrált 100 W-os HANGSZÓRÓ, lehetőséget kínál sziréna és közlemények továbbítására külső szirénaberendezésről.
Nagy ellenállóképesség minimalista dizájnnal és maximális funkcionalitással.
Üzemi feszültség 12-24V.
Méretek: (H x Sz x M): 1230x 375 x 104 mm
Alumínium testű fényhíd, ellenáll a nagy ütéseknek és sebességeknek, extrém környezeti körülmények közötti használatra.
Alkalmas: mentőszolgálatok, közúti és autópálya-rendőrség, tűzoltó- és tűzvédelmi egységek és energetikai vészhelyzetek esetén - a 123 cm-es rámpahossz közepes méretű járművekhez (személyautók, terepjárók és kisteherautók) alkalmas.
>> ALAP SZERELŐKÉSZLETTEL ÉS KÁBELEZÉSSEL SZÁLLÍTVA <<
Ajánlott vezérlőegység: EXPERT-100 sziréna, külön megvásárolandó.
Figyelmeztető fények és területvilágítás
A piros, kék, figyelmeztető LED-ek, amelyeket speciálisan tervezett lencsekonfigurációval használnak, számos villanási lehetőséggel képesek figyelmeztetést adni. Rendelkezik utazó üzemmóddal (cruise light), amely villogtathatja a figyelmeztető LED-eket, és beállítható utazó üzemmódban.
A design-formájú peremszerkezettel elrejthetők a rögzítőlábak csavaros részletei, valamint a bal-jobb oldali LED-es közvilágítás, és az első-hátsó területvilágítás elhelyezhető a fény LED-ek alsó sorában történő elhelyezésével az oldalakon, anélkül, hogy csökkentenék a figyelmeztető LED-ek számát. Az alsó részen lévő LED-ek a világítás mellett a forgalomirányító funkcióban is villoghatnak.
Vékony neodímium hangszóró
Az alacsony impedanciájú, nagy teljesítményű neodímium hangszóró, amely vékonyan van elhelyezve a közepén, erős szirénahangot tud kibocsátani és közleményeket tud kiadni, ha kompatibilis ARMAS szirénaberendezéssel használják. Szükség esetén az autórádióból érkező hangot a hangszóróból kifelé is lehet sugározni.
Automatikus fényerő-beállítás
Az opcionális éjszakai érzékelőnek köszönhetően a SPARK-L Fényhíd növeli a fényerőt, ha a nappali fény intenzív, így könnyebben észlelhető nagy távolságból, és megőrzi funkcionalitását. Éjszaka a fényerő csökkentésével kevesebb energiát fogyaszt, és megakadályozza a forgalomban lévő sofőrök zavarását. A fényerő szintjét manuálisan is be lehet állítani.
Műszaki paraméterek:
- kialakítása rendkívül ellenálló a vízzel, ütésekkel, UV-sugárzással és a zord környezeti feltételekkel szemben
- vékony alumínium test és ütésálló polikarbonát burkolat, hosszú élettartammal
- minden irányban fényt bocsát ki - 360 ° minimális energiafogyasztással
- villogási mód kapcsoló funkció (utazó üzemmód-tempomat, forgalomirányítás, figyelmeztető funkció)
- területi "utcai" világítás használatának lehetősége bal/jobb, ill. első és hátsó projektor
- automatikus fényerő-beállítás opcionális nappali/éjszakai érzékelővel
- karbantartás/javítás lehetősége a jármű tetejéről való leszerelés nélkül
- csavaros rögzítés a járműre
- üzemi feszültség 12-24V
- 2 év garancia
A fényhidak homologizáltak és a legmagasabb minőségi tanúsítványokkal rendelkeznek!
| Kategória: | Majákové rampy |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 16.8 kg |
| Barva světla: | Červená, Modrá, Modro - červená |
| Délka majákové rampy: | 1230 mm |
| Napětí: | 12V, 24V, 12/24V |
| Typ žárovky: | LED |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Cím : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| E-mail : | info@armaselektronik.com |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Képviselő postai címe : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| Képviselő e-mail címe : | info@odtahovevozy.eu |
