STROBOLED - Vezeték nélküli hátsó lámpák mágnessel 12/24V + vezérlő és hosszabbító modem - 7 tűs csatlakozó
Professzionális vezeték nélküli világítás mágneses rögzítéssel
Ha olyan helyre kell LED-világítást elhelyezni, ahol nincs, vagy ahol nem is lehet telepíteni, érdemes a STROBOLED mágneses rögzítésű vezeték nélküli LED-világítását választani.

Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé do ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Vezeték nélküli világítás mágneses rögzítéssel
Ha olyan helyre kell LED-világítást elhelyezni, ahol nincs, vagy ahol nem is lehet telepíteni, érdemes a STROBOLED mágneses rögzítésű vezeték nélküli LED-világítását választani.
A STROBOLED mágneses LED-lámpákat kínál akár 100 méteres hatótávolsággal (szabad téren mérve; a tényleges hatótávolság a körülményektől függően változhat).
A mágneses LED-világítás ideális például egy tengelyre történő rögzítéshez.
___
A 13 PIN-es verziót ITT találja.
| Kategória: | Koncová světla |
|---|---|
| Súly: | 2.5 kg |
| Technológia: | : LED |
| Tápellátás :: | : 12V |
| Adó :: | : 7PIN |
| Töltési idő: | : 2 óra |
| Működési idő :: | 8-10 óra |
| Akkumulátor állapotjelző: | Igen |
| Csatlakozás típusa :: | Bluetooth |
| Rögzítés: | : Mágneses |
| Egyedi lámpa hossza :: | 100mm |
| Egyedi lámpa szélessége: | 90mm |
| Egyedi lámpa mélysége :: | 65mm |
Termékértékelés
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
1 értékelés
5
4
3
2
1
