Szintetikus csörlőkötél szürke, horog nélkül - 10mm x 25m 10,5T
Szintetikus kötél, hossz 25m, max. szakítószilárdság: 10,5 t, átmérő: 10 mm;
kötél típusa: szintetikus
szín: szürke; horog nélkül, szemes végződés; gyűszűvel
Szintetikus kötél 10 mm x 25 m, szürke, horog nélkül, MBL 10,5T
Szintetikus köteleink a legjobb minőségű anyagokból készülnek.
Ez egy nagyon magas molekulatömegű polietilén, amely maximális szilárdságot és minimális súlyt kínál:
* legmagasabb szilárdság-súly arány
* nagyon jó kopásállóság
* kiváló anyagfáradási ellenállás
* jó nyomásállóság
* alacsony nyúlási tulajdonságok
* korlátozott hőállóság (olvadáspont 150°C)
* maximális tartós üzemi hőmérséklet 70°C
* szál sűrűsége 0,97: lebegő
A kötelek alacsony nyúlása nagyon előnyös olyan helyzetekben, ahol korlátozott a mozgástér, és ahol a nyúlásból adódó dinamikus erők veszélyesek lehetnek, pl. csörlőknél, vontatóknál és nehéz gépekkel felszerelt hajók kikötésénél.
A HMPE szálakból készült kötelek különösen ajánlottak ott, ahol fontos a kis súly és a könnyű kezelhetőség, valamint a vízi szállításnál a gyors és biztonságos kikötéshez és vontatáshoz.
A Powerline kötelek verhetetlenek az európai piacon - a legmagasabb minőség vonzó áron!
Szilárdságát tekintve összehasonlítható, egyes változatokban még erősebb is, mint az acélkötél. Kétségtelen előnye a súlya, rugalmassága és a vízen való lebegési képessége. A szintetikus szálak nagyon puhák, és a kötél kezelése során nem áll fenn sérülésveszély.
| Kategória: | Szintetikus kötél |
|---|---|
| Súly: | 2 kg |
| Kötél hossza:: | 25 m |
| Kötél átmérője: | 10 mm |
| Szakítószilárdság: | 10,5 t |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Cím : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@odtahovevozy.eu |
