Távirányító 12 - 24 V, 2 csatornás, komplett
Vezeték nélküli távirányító 12/24V 2 csatorna 868MHz
Univerzális rádióvezérlő vezeték nélküli távirányítóval - elsősorban hidraulikában és pneumatikában használatos.
Hidraulikus elosztókban és csörlőkben 1 szekció távvezérlésére szolgál, de elektromos rendszerekben is alkalmazható, ahol akár 2 elektromos elem távvezérlésére van szükség.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé do ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
A készlet tartalma:
- Ház vevővel ( hermetikus doboz )
- Kétgombos vezeték nélküli távirányító ( adó )
Minden vezérlő a gyártás során úgy van kódolva (a sorozatszám a vezérlő és a vevő házán látható), hogy csak egyetlen, a készletben található vezeték nélküli vezérlővel legyen kompatibilis.
A távirányító védett a véletlen, akaratlan megnyomás ellen - az első sor első két gombjának sorozatával oldható fel:
A bal és jobb felső nyíl egyidejű, három másodpercig tartó lenyomásával a távirányító feloldódik és használatra kész.
Az újbóli lezáráshoz nyomja meg az OFF gombot, vagy várjon körülbelül 2 percet az utolsó gombnyomás után.
| Kategória: | Pótalkatrészek vontató járművekhez |
|---|---|
| Súly: | 1.1 kg |
| Feszültség: | 12 / 24 V |
| Működési frekvencia: | 868.32MHZ |
| Üzemi hőmérséklet: | -20-+60°C |
| Rádiócsatornák száma: | 3 |
| Modul típusa: | FKS |
| Kódolás: | Egyedi sorozatszám |
| Üzemmód: | Monostabil |
| Aktiválási idő: | 30ms |
| Vevő mérete: | 160x120x25mm |
| Adó méretei: | 80X120X25mm |
| Tápellátás: | 2X 1,5 V R03 AAA baterie |
| 24 órás relé kapcsolás: | 40 ms |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Cím : | Za Olomouckou 4422, 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@odtahovevozy.eu |
