Lampa obrysowa boczna LEDSON Optoline D pomarańczowa
Jeśli szukasz sposobu na lepszą widoczność, boczna lampa obrysowa Ledson OptoLine D jest idealnym wyborem! Lampa ta jest wyposażona w wysokiej jakości odblask i diodę LED z optyką, która tworzy elegancki i nowoczesny wygląd dzięki dwóm estetycznym, pełnym liniom. Jest certyfikowana jako lampa obrysowa z oznaczeniem E i zatwierdzonym odblaskiem, a do tego jest wodoodporna i kompatybilna z napięciem 12 i 24 V. Wymiary są takie same jak w modelach Talmu i Hella, czyli CC 90 mm.
Jeśli szukasz sposobu na lepszą widoczność, boczna lampa obrysowa Ledson OptoLine D jest idealnym wyborem! Lampa ta jest wyposażona w wysokiej jakości odblask i diodę LED z optyką, która tworzy elegancki i nowoczesny wygląd dzięki dwóm estetycznym, pełnym liniom. Jest certyfikowana jako lampa obrysowa z oznaczeniem E i zatwierdzonym odblaskiem, a do tego jest wodoodporna i kompatybilna z napięciem 12 i 24 V. Wymiary są takie same jak w modelach Talmu i Hella, czyli CC 90 mm.
W zestawie znajduje się 3-metrowy kabel i śruby montażowe. Nie zapomnij sprawdzić gumowej uszczelki, która gwarantuje idealne dopasowanie.
Cechy:
- Pomarańczowe oznaczenie E: ECE R3, R91
- Zatwierdzona do użytku jako światło obrysowe lub boczne światło obrysowe z certyfikowanym odblaskiem
- Ochrona przed zakłóceniami elektromagnetycznymi zgodnie z ECE R10
- 2x LED (typ 2835 SMD)
- Stopień ochrony IP67 (wodo- i pyłoszczelna)
- Odporna na wstrząsy
- Napięcie: 12–24 V
- Pobór mocy: 0,6 W (12 V), 1,4 W (24 V)
- Temperatura pracy: od -40°C do 65°C
| Kategoria: | LEDSON |
|---|---|
| Waga: | 0.048 kg |
| Napięcie :: | 12 / 24 V |
| Moc :: | 0,6 W (12 V), 1,4 W (24 V) |
| Temperatura pracy :: | -40°C do 65°C |
| Liczba diod LED :: | 2XLED |
| Homologacja :: | ECE R3, R91, R10 |
| Długość kabla: | : 3m |
| Stopień ochrony IP: | : IP67 |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
