Lampa obrysowa LED 185 mm-ROG L+P zestaw 2 szt.
Zestaw lamp obrysowych LED w gumowej obudowie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, lampy obrysowe nadają się do oświetlania naczep i przyczep pojazdów ciężarowych i osobowych, a także maszyn budowlanych i rolniczych. Napięcie 12V-24V. Stopień ochrony IP67.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Zestaw lamp obrysowych LED w gumowej obudowie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, lampy obrysowe nadają się do oświetlania naczep i przyczep pojazdów ciężarowych i osobowych, a także maszyn budowlanych i rolniczych. Napięcie 12V-24V. Stopień ochrony IP67.
| Kategoria: | Obrysová světla |
|---|---|
| Waga: | 0.7 kg |
| EAN: | 5904730462594 |
| Pobór mocy: | 0.3W |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Żywotność: | 30 000godzin |
| Wymiary: | 185/150/42mm |
| Homologacja: | E9 |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
