Lampa ostrzegawcza okrągła pomarańczowa magnetyczna, 3m kabel do zapalniczki
Lampa ostrzegawcza (kogut) jest koloru pomarańczowego i posiada funkcję 3 błysków ostrzegawczych. Ma 18 diod LED i pobór mocy 27W. Lampa jest certyfikowana zgodnie z normami ECE R65, ECE R10. Montowana jest na magnesie. Długość kabla spiralnego wynosi 3m i jest zakończony wtyczką do zapalniczki. Napięcie wynosi 12V / 24V.
Podłączenie powinno być wykonane przez specjalistę. Instalacja lampy na pojeździe musi być zaizolowana rurką termokurczliwą lub taśmą izolacyjną. Do wnętrza lampy nie może dostać się woda ani wilgoć, aby zapobiec jej uszkodzeniu. W przypadku żarówek z wtyczką, wtyczkę należy włożyć mocno. Nie należy obcinać ocynowanych końcówek przewodów. Lampy muszą być instalowane wyłącznie zgodnie z przepisami EKG ONZ.
| Kategoria: | Majáky |
|---|---|
| Waga: | 0.39 kg |
| EAN: | 5901741302284 |
| Liczba diod LED: | 18 |
| Moc: | 27 W |
| Długość kabla: | 3000 mm |
| Napięcie: | 12 / 24 V |
| Montaż: | magnes |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
