Lampa robocza LED 180W, 715mm
Panel roboczy LED ma 60 diod LED, strumień świetlny 7200 LM i pobór mocy 133W. Jest to certyfikowany produkt zgodny z normami takimi jak ECE R10. Panel LED jest przykręcany. Długość kabla wynosi 300 mm.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Panel LED nadaje się do oświetlania przestrzeni roboczej lub w pojazdach terenowych.
| Kategoria: | Energia + Oświetlenie LED |
|---|---|
| Waga: | 1.495 kg |
| EAN: | 5901741303908 |
| Napięcie: | 12 / 24 V |
| Długość kabla: | 300 mm |
| Pobór mocy: | 133 W |
| Montaż: | śruby |
| Normy: | ECE R10 |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
