LAMPA ROBOCZA LED BLACK OFFROAD 150W, 14000 LM, światło drogowe z światłem pozycyjnym
Wysokiej jakości rampa robocza niepowodująca zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR25 klasy 2. Odporna na mycie ciśnieniowe, o temperaturze barwowej 6000K. Należy do serii Black Offroad z 3-letnią gwarancją producenta.
Wysokiej jakości panel roboczy, który nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR25 klasy 2. Odporny na mycie ciśnieniowe, o temperaturze barwowej 6000K. Należy do serii Black Offroad z 3-letnią gwarancją producenta.
Najważniejsze cechy
Moc: 150 W
Strumień świetlny: 14 000 LM
Barwa światła: 6000K
Odporność na mycie ciśnieniowe: IP68/IP69K
Tłumienie hałasu: CISPR25 Klasa 2
Złącze: 6 PIN DT
Funkcje: Światło drogowe, Białe światło pozycyjne, Żółte światło pozycyjne
Możliwości zastosowania: oświetlenie robocze offroad. oświetlenie robocze w maszynach rolniczych. oświetlenie robocze w maszynach budowlanych. dodatkowe oświetlenie dla autobusów lub samochodów ciężarowych.
| Kategoria: | SERIE BLACK - 3 roky záruka |
|---|---|
| Waga: | 2.3 kg |
| EAN: | 5902135677995 |
| Zasilanie: | 9-36V |
| Pobór mocy:: | 150W |
| Stopień ochrony IP: | IP68 a IP69K |
| Jasność:: | 14 000LM |
| Liczba diod LED:: | 10X światło główne, 2X światło pozycyjne |
| Typ diod LED: | LG |
| Żywotność: | 50 000h |
| Długość kabla: | 500 mm |
| Funkcje: | Światło drogowe, Białe światło obrysowe, Żółte światło obrysowe |
| Normy: | E9, ECE, R149, R148, R10, CE, RoHS |
| Poziom hałasu: | CISPR25 Klasa 2 |
| Temperatura pracy: | -40~+60°C |
| Złącze: | 6 PIN DT |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
