Lampa robocza LED z akumulatorem 4400Ah i magnesem 9W
Lampa robocza LED z akumulatorem 4400Ah i magnesem 9W.
Funkcje: światło robocze 100% lub 50% intensywności, błysk SOS, poczwórny błysk. Lampa ma 9 diod LED. L0159 charakteryzuje się mocą 9 W. L0159 jest produktem certyfikowanym. Zgodnie z normami takimi jak CE. Dodatkowo wykonana jest z materiałów: Soczewka: PC, Obudowa: AL. Mocowanie na magnes, uchwyt do ręki. Napięcie to bateria 3,7 V 4400 mAh.
Lampa robocza LED służąca do oświetlania przestrzeni roboczej w pojazdach poza drogami publicznymi. W celu prawidłowej instalacji i użytkowania świateł zaleca się przeczytanie instrukcji w celu zapewnienia bezpieczeństwa osobistego i trwałości produktów. Urządzenie musi być zainstalowane w miejscu niedostępnym dla dzieci. Urządzenie musi być przechowywane w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli chcesz zmienić istniejące oświetlenie żarowe/halogenowe na oświetlenie LED, instalacja nie wymaga żadnych zmian, z wyjątkiem wymiany żarówek. Przy instalacji nowego/dodatkowego oświetlenia LED należy sprawdzić aktualną obciążalność przełącznika, do którego zamierzasz podłączyć lampę. Jeśli przekroczysz obciążalność prądową przełącznika, do którego chcesz podłączyć oświetlenie LED, użyj dodatkowego przekaźnika, instalację lamp powinien przeprowadzić profesjonalny inżynier. Używać w przewiewnych miejscach. Instalacja powinna być przeprowadzona przez profesjonalny warsztat specjalistycznego serwisu. Lampy muszą być instalowane wyłącznie zgodnie z przepisami EKG ONZ.
| Kategoria: | Nabíjecí svítilny |
|---|---|
| Waga: | 0.7 kg |
| EAN: | 5901741302451 |
| Akumulator: | 3.7V , 4400 mAh |
| Typ światła: | LED |
| Liczba diod LED: | 9 |
| Moc: | 9W |
| Norma: | R10 |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Wymiary: | 120X120X230mm |
| Sposób ładowania: | USB |
| Mocowanie: | magnes |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
