Lampă universală LED NEON cu semnalizator dinamic
Tylna lampa LED z dynamicznym kierunkowskazem i neonowym światłem pozycyjnym. Zasilanie 12V-24V. Stopień ochrony IP67. Lampa jest uniwersalna - gotowa do montażu z tyłu pojazdu, po lewej lub prawej stronie. Dzięki swojej uniwersalności i dobrej wodoodporności lampa doskonale nadaje się do zastosowania w budownictwie, rolnictwie, a przede wszystkim w transporcie drogowym. Przewidywana żywotność diod LED wynosi do 30000 godzin.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Tylna lampa LED z dynamicznym kierunkowskazem i neonowym światłem pozycyjnym. Lampa posiada funkcje światła cofania, kierunkowskazu, światła przeciwmgielnego, światła pozycyjnego i światła hamowania. Zasilanie 12V-24V. Stopień ochrony IP67. Lampa jest uniwersalna - gotowa do montażu z tyłu pojazdu, po lewej lub prawej stronie.Posiada neonowe światło pozycyjne. Lampa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na zarysowania, wpływy temperatury i promieniowanie UV. Wymiary to 350x130x35mm. Gwarancja producenta wynosi 2 lata. Dzięki swojej uniwersalności i dobrej wodoodporności lampa doskonale nadaje się do zastosowania w budownictwie, rolnictwie, a przede wszystkim w transporcie drogowym. Przewidywana żywotność diod LED wynosi do 30000 godzin.
| Kategoria: | Koncová světla |
|---|---|
| Waga: | 1.2 kg |
| EAN: | 5902135673980 |
| Napięcie: | 12 /24 V |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Normy: | E9,R3,R6,R7,R10,R23,R38 |
| Żywotność: | 30000 godzin |
| Wymiary: | 131X350X35mm |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
