Lampa zespolona tylna LED z dynamicznym kierunkowskazem, Prawa, 10-30V
Lampa zespolona tylna LED z dynamicznym kierunkowskazem, posiada wbudowany trójkąt odblaskowy.
Lampa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na zarysowania, wpływy temperatury i promieniowanie UV.
Gwarancja producenta wynosi 3 lata.
Cechy:
Montaż: śruby
Funkcje: światło pozycyjne, światło hamowania, kierunkowskaz, światło przeciwmgielne, światło cofania
Klasa: IP67 (odporna na kurz, brud i wodę)
Żywotność: 50 000 h
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
- Pięć funkcji w jednym świetle:
- Światło hamowania
- Światło końcowe (pozycyjne)
- Dynamiczny kierunkowskaz
- Światło cofania
- Światło przeciwmgielne
Łatwy montaż i podłączenie:
- Długość kabla: 50 cm
- Proste oznaczenie kolorów przewodów:
- Kierunkowskaz: zielono-brązowy
- Światło końcowe: zielony
- Światło hamowania: czerwono-niebieski
- Światło cofania: zielono-fioletowy
- Światło przeciwmgielne: czerwony
- Masa -: czarny
- Montaż za pomocą tylnych śrub.
- Rozstaw śrub: 152 mm.
Zastosowanie:
- tylne oświetlenie w maszynach rolniczych
- tylne oświetlenie w maszynach budowlanych
- tylne oświetlenie w przyczepach i naczepach
| Kategoria: | Koncová světla |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga: | 0.85 kg |
| EAN: | 5902135679395 |
| Napięcie: | 10-30V |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Typ diody LED: | SMD LED |
| Liczba diod LED: | 84 czerwonych LED, 14 białych LED, 24 pomarańczowych LED |
| Temperatura pracy: | od -40 ℃ do 65 ℃ |
| Żywotność: | 50 000 godzin |
| Wymiary: | 360/135/36 mm |
| Rozstaw śrub montażowych: | 152 mm |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
