Opis produktu jest niedostępny
| Kategoria: | Majákové rampy |
|---|---|
| Waga: | 20 kg |
| Napětí: | 10 - 36 V |
| Délka: | 1850 mm |
| Šířka: | 280 mm |
| Výkon: | 150W při 12V / 280W při 24V |
| Krytí IP: | IP6K9K |
| EMC: | ECE R10 + CISPR 25 class 3 |
| ECE: | ECE R65 (TA1 or TB1) |
| SAE: | SAE Class 1 |
| Doplňková výbava majáku:: | 2x koncová/brzdová světla/směrovky, 4x zadní pracovní světla, 2x obrysová světla |
Profi majáková rampa vyrobní možnosti
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Produkty powiązane
LED silniční světlomet má funkce: denní jízda, dálková světla. Disponuje16 LED diodami a má svítivost 5800 LM. Spotřeba tohoto dálkového světlometu je 11,8W / 58W. Světlomet má...
Podobne produkty
Tato majáková rampa má zcela novou a inovativní LED technologii a moderní, aerodynamický design. Zároveň poskytuje velmi jasné světlo, přičemž nejsou vidět jednotlivé LEDky, ale...
Premium belka świetlna LED Vignal STELLAR o długości 1250 mm - standard profesjonalistów Szukasz bezkompromisowej jakości, która przetrwa nawet najtrudniejsze warunki? Belka...
LED majáková rampa má funkci 8mi výstražných bliknutí. Obsahuje 144 LED diod. Spotřeba rampy je 80W. Jedná se o certifikovaný výrobek podle norem ECE R65, ECE R10. Délka kabelu...
Tato majáková rampa má tyto funkce: 4 výstražná bliknutí, dvě úrovně intenzity, den a noc. Je k ní ovládač. Má 252 LED diod a příkon 122 W. Rampa je certifikovaná podle norem...
Výstražná majáková rampa má tyto funkce: 4 výstražná bliknutí, 4 střídavé bliknutí. Majáková rampa obsahuje ovládací panel, kterám je možné měnit záblesky nebo je i vypnout....
Moc światła zatwierdzona zgodnie z R65. Bardzo płaska i aerodynamiczna konstrukcja. Najlepsza jakość producenta w swojej klasie. Ultra wytrzymały poliwęglan. Belka świetlna...
Wyposażenie dodatkowe: 2x światła tylne/stop/kierunkowskazy, 4x tylne światła robocze, 2x światła obrysowe ...
Moc światła zatwierdzona zgodnie z R65. Bardzo płaska i aerodynamiczna konstrukcja. Najlepsza jakość producenta w swojej klasie. Ultra wytrzymały poliwęglan. Belka świetlna...
Ovládací panel pracuje s napětím 12 - 24 V. Má několik využití se snadnou instalací do vozidla.
Světelná šipka s elektrickým zvedáním
