Lina syntetyczna do wyciągarki szara, bez haka - 5mm x 15m 2,9T
Lina syntetyczna, długość 15m, maks. uciąg: 2,9 t, średnica: 5mm;
typ liny: syntetyczna
kolor: szary; bez haka, zakończenie pętla; z kauszą
Lina syntetyczna 5 mm x 15 m, szara, bez haka, MBL 2,9T
Nasze liny syntetyczne są wykonane z materiałów najwyższej jakości.
Jest to polietylen o bardzo wysokiej masie cząsteczkowej, oferujący maksymalną wytrzymałość w połączeniu z minimalną wagą:
* najwyższy stosunek wytrzymałości do masy
* bardzo dobra odporność na ścieranie
* doskonała odporność na zmęczenie materiału
* dobra odporność na ściskanie
* niska rozciągliwość
* ograniczona odporność na temperaturę (temperatura topnienia 150°C)
* maksymalna stała temperatura pracy 70°C
* gęstość włókna 0,97: pływająca
Niska rozciągliwość lin jest bardzo korzystna w sytuacjach, gdy przestrzeń do manewru jest ograniczona, a jakakolwiek siła dynamiczna powstająca w wyniku rozciągania może być bardzo niebezpieczna, np. przy wyciągarkach, holownikach i cumowaniu statków z ciężkim sprzętem.
Liny z włókien HMPE są szczególnie polecane tam, gdzie ważna jest niska waga i łatwość obsługi, a także w transporcie wodnym do szybkiego i bezpiecznego cumowania i holowania.
Liny Powerline to bezkonkurencyjne liny na rynku europejskim - najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie!
Wytrzymałością porównywalna, a w niektórych wariantach nawet przewyższająca linę stalową. Jej niezaprzeczalną zaletą jest jej waga, elastyczność i zdolność do unoszenia się na wodzie. Włókna syntetyczne są bardzo miękkie, co eliminuje ryzyko urazu podczas pracy z liną.
| Kategoria: | Liny syntetyczne |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| Długość liny:: | 15 m |
| Średnica liny: | 5 mm |
| Siła uciągu:: | 2,9 T |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Adres : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@odtahovevozy.eu |
