Ostrzegawcza Lampa Błyskowa LED AKU z Pilotem, Magnes, Pomarańczowa, 12-24V
Akumulatorowa, ładowalna ostrzegawcza lampa LED z pilotem zdalnego sterowania przeznaczona do mocowania za pomocą magnesu z przyssawką. Dzięki przewodowi spiralnemu o długości 3,8 m, lampę można również podłączyć bezpośrednio do gniazda zapalniczki samochodowej i używać jej podczas ładowania.
Trzy tryby pracy: pojedynczy i podwójny błysk oraz funkcja rotacyjna.
W zestawie znajduje się ładowarka samochodowa i na 230V.
Czas ładowania wynosi 5-6h, czas świecenia 14-16h (w zależności od wybranego trybu).
Akumulatorowa, ładowalna ostrzegawcza lampa LED z pilotem zdalnego sterowania przeznaczona do mocowania za pomocą magnesu z przyssawką. Dzięki przewodowi spiralnemu o długości 3,8 m, lampę można również podłączyć bezpośrednio do gniazda zapalniczki samochodowej i używać jej podczas ładowania.
Trzy tryby pracy: pojedynczy i podwójny błysk oraz funkcja rotacyjna.
W zestawie znajduje się ładowarka samochodowa i na 230V.
Czas ładowania wynosi 5-6h, czas świecenia 14-16h (w zależności od wybranego trybu).
Akumulatorowa, ładowalna ostrzegawcza lampa LED z pilotem zdalnego sterowania jest przeznaczona do mocowania za pomocą magnesu z przyssawką. Trzy tryby pracy: pojedynczy i podwójny błysk oraz funkcja rotacyjna. W zestawie znajduje się ładowarka samochodowa i na 230V. Czas ładowania wynosi 5-6h, czas świecenia 14-16h (w zależności od wybranego trybu). Dzięki przewodowi spiralnemu o długości 3,8 m, lampę można również podłączyć bezpośrednio do gniazda zapalniczki samochodowej i używać jej podczas ładowania.
Parametry techniczne::
- homologacja TA1 E9 R65 R10, CE, RoHS, UKCA
- redukcja szumów: CISPR Class 1
- czas ładowania: 5-6h
- czas świecenia: do 16h (w zależności od wybranego trybu)
- liczba błysków: ok. 125/min
- liczba diod LED: 45
- rodzaj diod LED: 2835
- mocowanie na magnes
- ochrona przed wilgocią IP65
- temperatura pracy -30 - +60 C
- średnica: Ø157 mm
-wysokość: 148 mm
Ostrzeżenie:
Magnetyczne lampy ostrzegawcze i belki nie są zamocowane na stałe i są przeznaczone głównie do oznaczania stojącego pojazdu!!! Podczas użytkowania w trakcie jazdy, z powodu dużej prędkości (pogoda, wiatr, zanieczyszczenia na pojeździe) może dojść do upadku i zniszczenia belki/lampy. Uwaga - upadła lampa/belka może spowodować szkody materialne, a także zagrozić zdrowiu i życiu. Producent ani sprzedawca nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za lampę magnetyczną (belkę) używaną podczas jazdy.
| Kategoria: | Osvětlení |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 5902135674130 |
| Napětí: | 12/24V |
| Liczba diod LED: | 45 |
| Typ diod LED: | SMD 2835 |
| Kolor światła: | Bursztynowy/pomarańczowy |
| Montaż: | Podstawa magnetyczna z przyssawką |
| Wymiary całkowite: | 148/157 mm |
| Żywotność: | 30 000 h |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
| Homologacja: | E9, R65, R10, TA1, CE |
| Czas pracy baterii: | do 16 h |
