Oświetlenie LED - Spider - Ninja 12/24V - Okrągłe
Okrągłe oświetlenie LED premium Spider Ninja
Idealnym towarzyszem i pomocnikiem w każdej podróży jest okrągłe oświetlenie LED Spider Ninja, które oferuje 3 funkcje odpowiednie na każdą drogę.
Okrągłe oświetlenie LED premium Spider Ninja
Niezależnie od tego, czy masz przed sobą długą, czy krótką podróż, zawsze konieczne jest wybranie odpowiedniego oświetlenia do samochodu. Do tego idealnie nadaje się okrągłe oświetlenie LED Spider o oznaczeniu Ninja. Okrągłe oświetlenie LED Spider Ninja oferuje 4 funkcje, które zapewnią, że każda Twoja podróż będzie bezpieczna i jednocześnie pełna wrażeń.
Okrągłe oświetlenie LED Spider Ninja oferuje wybór spośród 4 funkcji. Są to klasyczne światło pozycyjne (5W), światło ostrzegawcze (10W), światło drogowe (100W) oraz, co jest nowością w tej serii lamp, tzw. tryb powitalny (Welcome mode). Oświetlenie LED Spider Ninja zostało stworzone głównie z myślą o tych, którzy cenią sobie jakość, bezpieczeństwo i niezawodność w przystępnej cenie.
Oświetlenie LED Ninja Spider posiada również homologacje R10, R65, R148, R149, które zapewniają, że lampa może być używana na drogach i autostradach całkowicie bezproblemowo i legalnie. Oczywiście nie mogło zabraknąć stopnia ochrony IP69K.
| Kategoria: | Energia + Oświetlenie LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 5905358307922 |
| Napięcie wejściowe: | 12/24V |
| Homologacja: | R10, R65, R148, R149 |
| Stopień ochrony: | : IP69K |
| Temperatura pracy :: | od -40°C do +60°C |
| Moc: | 100W Światło drogowe, 5W Światło pozycyjne (białe), 10W Światło ostrzegawcze (pomarańczowe) |
| Długość pojedynczej lampy: | : 251.2mm |
| Wysokość pojedynczej lampy :: | 228.5mm |
| Głębokość pojedynczej lampy :: | 105.1mm |
