Oświetlenie LED - Spider - Ninja 12/24V - Owalne
Oświetlenie LED, które jest nie tylko nowoczesne, ale i premium, przeznaczone jest głównie dla kierowców poszukujących maksymalnej widoczności i bezpieczeństwa w korzystnej cenie. Światło drogowe LED Spider Ninja zostało zaprojektowane do każdego terenu. Niezależnie od tego, czy jesteś na drodze, czy w lesie, zapewni Ci niezawodną widoczność, dzięki czemu niczego nie przeoczysz.
Jeśli chcesz mieć pewność na drodze lub w dowolnym terenie, że będziesz doskonale widział i był widziany, światła drogowe LED Spider Ninja są idealnym wyborem.
Oświetlenie LED Spider Ninja to dodatkowy reflektor drogowy, który zapewni Ci poczucie całkowitego bezpieczeństwa. Z jednej strony każdy szczegół przed Tobą będzie doskonale oświetlony, a z drugiej strony będziesz doskonale widoczny.
Oświetlenie LED Spider Ninja oferuje 3 programy, dzięki którym każda jazda stanie się przeżyciem z jednoczesnym poczuciem doskonałego bezpieczeństwa. Dostępne jest światło ostrzegawcze (10W), następnie można wybrać światło pozycyjne (5W), a na koniec najważniejsze światło drogowe (80W). Dzięki tym opcjom każda Twoja jazda stanie się przeżyciem, które będzie przede wszystkim bezpieczne.
Tym, co z pewnością zachwyci Cię w oświetleniu LED Spider Ninja, jest jego owalny design, który spełnia również następujące homologacje: R10, R65, R148, R149, i oczywiście posiada odporność IP69K.
| Kategoria: | Energia + Oświetlenie LED |
|---|---|
| EAN: | 5905358307939 |
| Zasilanie :: | 12/24V |
| Moc :: | 80W - Drogowe / 5W - Pozycyjne / 10W - Ostrzegawcze |
| Temperatura pracy :: | od -40°C do +60°C |
| Homologacja :: | R10, R65, R148, R149 |
| Stopień ochrony :: | IP69K |
| Długość lampy: | : 220.8mm |
| Wysokość lampy: | : 181.8mm |
| Głębokość lampy :: | 93.4mm |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
