Oświetlenie stroboskopowe LED, 4x LED pomarańczowa
Klasyczna ostrzegawcza lampa błyskowa jest odpowiednim pomocnikiem, gdy potrzebujesz oświetlenia, które jest naprawdę widoczne i, co najważniejsze, odporne na warunki atmosferyczne (deszcz,...).
Lampa LED oferuje funkcję oświetlenia stroboskopowego ostrzegawczego oraz tryb dzienny i nocny.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Klasyczna ostrzegawcza lampa błyskowa jest odpowiednim pomocnikiem, gdy potrzebujesz oświetlenia, które jest naprawdę widoczne i, co najważniejsze, odporne na warunki atmosferyczne (deszcz,...).
Lampa LED oferuje funkcję oświetlenia stroboskopowego ostrzegawczego oraz tryb dzienny i nocny.
| Kategoria: | Energia + Oświetlenie LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 5901741304769 |
| Zasilanie :: | 12/24V |
| Funkcje :: | stroboskop ostrzegawczy, tryb dzienny/nocny |
| Pobór mocy :: | 10W |
| Wymiary :: | 73x55mm |
| Sposób montażu :: | Śruby |
| Kolor światła :: | Pomarańczowy |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
