Panel roboczy LED 126W, 500mm
Prosty panel CREE LED. Kombinowany panel roboczy z reflektorem skupionym i rozproszonym.
Lampa ma duży zasięg do 300 metrów.
Wyposażona w 42 diody o łącznej mocy 126W.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Kolejną zaletą jest ruchome mocowanie, które umożliwia ustawienie lampy pod odpowiednim kątem.
Żywotność do 30 000 godzin pozwala na długotrwałe użytkowanie bez konieczności wymiany.
| Kategoria: | Pracovní světla |
|---|---|
| Waga: | 1.2 kg |
| EAN: | 5904730462044 |
| Napięcie: | 10-30V |
| Moc: | 120W |
| Liczba diod LED: | 42 |
| Strumień świetlny: | rozproszony + COMBO |
| Barwa światła: | 6000 K |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Homologacja: | E9, R10, CE |
| Wymiary: | 500x110x60mm |
| Żywotność: | 30 000 h |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
