Panel roboczy LED 180W Quad
Panel roboczy LED. Panel LED x 60 quad ma 60 diod LED, strumień świetlny 7056 LM i pobór mocy 180W. Jest to certyfikowany produkt zgodny z normami takimi jak ECE R10. Długość kabla wynosi 250 mm. Napięcie to 12V / 24V.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Panel roboczy LED. Panel LED x 60 quad ma 60 diod LED, strumień świetlny 7056 LM i pobór mocy 180W. Jest to certyfikowany produkt zgodny z normami takimi jak ECE R10. Długość kabla wynosi 250 mm. Napięcie to 12V / 24V. Panel roboczy LED nadaje się do oświetlania miejsca pracy lub do użytku w pojazdach roboczych. Panele LED powinny być instalowane przez profesjonalistę lub serwis.
| Kategoria: | Energia + Oświetlenie LED |
|---|---|
| Waga: | 3.4 kg |
| EAN: | 5901741300495 |
| Strumień świetlny: | 7056 LM |
| Pobór mocy: | 180 W |
| Długość kabla: | 250 mm |
| Napięcie: | 12/24 V |
| Montaż: | śruby |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Norma: | R10 |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
