Panel roboczy LED 198W CREE COMBO
Prosty panel CREE LED. Kombinowany panel roboczy z reflektorem skupionym i rozproszonym. Lampa ma duży zasięg do 550 metrów. Wyposażona w 66 diod o łącznej mocy 198W. Kolejną zaletą jest ruchome mocowanie, które umożliwia ustawienie lampy pod odpowiednim kątem. Klasa wodoszczelności IP67 pozwala na użytkowanie lampy w trudnych warunkach atmosferycznych. Panel jest idealny do pojazdów terenowych.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Panel jest wyposażony w system COMBO = środkowa część panelu diod działa jako dalekosiężne światło punktowe, podczas gdy boki panelu tworzą światło rozproszone.
Zapewnia zasięg światła do 550 metrów.
Lampa posiada homologację do użytku na drogach publicznych w UE.
| Kategoria: | Pracovní světla |
|---|---|
| Waga: | 1.7 kg |
| EAN: | 5904730462044 |
| Napięcie: | 10-30V |
| Moc: | 198 W |
| Liczba diod LED: | 66 |
| Strumień świetlny: | rozproszony + COMBO |
| Barwa światła: | 6000 K |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Homologacja: | E9, R10, CE |
| Wymiary: | 780x110x60mm |
| Żywotność: | 30 000 h |
| Zasięg: | do 550 m |
Ocena produktu
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
1 ocen
5
4
3
2
1
