Panel roboczy LED 865 mm 180W 12000Lm, SLIM
Panel roboczy SLIM z 60 diodami SMD LED.
Kombinacja soczewek – światło skupione + rozproszone.
Z mocą świetlną odpowiadającą 180 W i jasnością 12000 Lm.
Wykonany z wysokiej jakości materiałów, które minimalizują możliwość awarii.
Panel roboczy można instalować w pojazdach z instalacją elektryczną od 10V do 30V.
Panel roboczy jest szczególnie przydatny w ciężarówkach, koparkach, ładowarkach, pojazdach terenowych i innych maszynach roboczych i rolniczych.
Panel jest wyposażony w system COMBO = środkowa część panelu z 30 diodami działa jak dalekosiężne światło punktowe, podczas gdy po bokach panelu 15+15 diod LED tworzy światło rozproszone o zasięgu do 400 metrów.
Wykonany z wysokiej jakości materiałów, które minimalizują możliwość awarii.
Lampa jest energooszczędna, odporna na wodę i zarysowania.
Panel sterowania można instalować w pojazdach z instalacją elektryczną od 10V do 30V.
| Kategoria: | Energia + Oświetlenie LED |
|---|---|
| Waga: | 1.2 kg |
| EAN: | 5902135674239 |
| Napięcie: | 12 / 24 V |
| Moc: | 180 W |
| Liczba diod LED: | 60 |
| Strumień świetlny: | 12000 LM |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Homologacja: | E9, R10, CE |
| Montaż: | śruby |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
