Pas mocujący z pętlą BEST MAXX ALU Fix XL
Pas mocujący 50 mm BESTT MAXX ALU Fix XL został zaprojektowany z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i wydajności podczas mocowania ładunku, zwłaszcza podczas transportu pojazdów z felgami aluminiowymi. Dzięki specjalnie ukształtowanej pętli jest idealny do mocnego i delikatnego mocowania, nie uszkadzając felg. Pas jest wykonany z trwałych i wysokiej jakości materiałów, które zapewniają dużą wytrzymałość nawet przy intensywnym użytkowaniu. Innowacyjna technologia tkania i precyzyjne szycie zapewniają doskonałą odporność na rozerwanie i zużycie, co czyni go niezawodnym narzędziem do profesjonalnego mocowania ładunku.

Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
- Materiał: Mocny poliester, odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.
- Nośność: Wysoka nośność, odpowiednia do cięższych ładunków.
- Szybkie mocowanie: Innowacyjna konstrukcja dla łatwego i szybkiego mocowania.
- Elementy bezpieczeństwa: Wbudowany system zwiększający bezpieczeństwo podczas transportu.
- Odporność: Odporny na wilgoć, chemikalia i naprężenia mechaniczne.
- Praktyczny pas mocujący, odpowiedni do wszystkich typów pojazdów pomocy drogowej.
- Mocowanie felg stalowych za pomocą haka.
- Proste zabezpieczanie felg aluminiowych za pomocą dodatkowej pętli.
| Kategoria: | Pasy do lawet |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 2.6 kg |
| Długość pasa: | 2,1 m bez pętli |
| Długość pętli: | 0,8m /0,4m |
| Długość pasa napinacza: | 0,3 m+ obrotowy hak pojedynczy |
| Nośność: | 2000 daN / 4000 daN |
| Rozciągliwość maks: | 5 % |
| Norma: | EN 12195-2 |
Ocena produktu
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
2 ocen
5
4
3
2
1
Zostaw ocenę
Lista ocen
| Firma produkcyjna : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Adres : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@odtahovevozy.eu |
