Cabluri de pornire secțiune 35mm²/5 m + priză NATO cu cablu de 1,75m
Set de cabluri de pornire profesionale cu terminale NATO, pentru montare ușoară în vehicul.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Cabluri de pornire 12/24V cu cleme, lungime 5 m.
Priză cu cablu de 1,75m.
Priză NATO cu cablu sertizat și ochet terminal de ⌀ 8 mm .
| Categorie: | Startovací kabely a bostery |
|---|---|
| Greutate: | 6.5 kg |
| Lungime cablu: | 5 m |
| Lungimea cablului cu priză: | 1,75 m |
| Secțiune transversală: | 35 mm² |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Adresă : | Za Olomouckou 4422, 796 01 Prostějov |
| Adresă de e-mail : | info@odtahovevozy.eu |
