Cărucior pentru roată Heavy Line cu roți de cauciuc orientabile
Cărucior de manipulare cu roți pivotante. Marele său avantaj îl constituie roțile mari de cauciuc, care pot suporta sarcini grele, astfel încât căruciorul nu are probleme pe teren denivelat. Direcția este mecanică - folosind un atașament care controlează simultan rotirea roților.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Căruciorul are protecție anticorozivă prin galvanizare la cald.
| Categorie: | Vozíky pod kola |
|---|---|
| Greutate: | 20.8 kg |
| Lungime: | 670 mm |
| Lățime: | 350 mm |
| Înălțime: | 170 mm |
| Capacitate tehnică de încărcare: | 1500 kg |
| Greutate: | 20,8 kg |
Evaluarea produsului
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
3 evaluări
5
4
3
2
1
Lăsați un rating
Listă recenzii
| Companie producătoare : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Adresă : | Za Olomouckou 4422, 796 01 Prostějov |
| Adresă de e-mail : | info@odtahovevozy.eu |
