Cheie de tachelaj Omega 7/8 6,5t Dragon Winch
Cheie de tachelaj certificată. Protejată împotriva coroziunii.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Culoarea cheii de tachelaj este galvanizată sau neagră - în funcție de livrare.
| Categorie: | Cleștele |
|---|---|
| Greutate: | 0.5 kg |
| EAN: | 5903140650003 |
| Dimensiuni: | 147 x 102mm |
| Diametru: | 25 mm |
| Distanță: | 38 mm |
| Forța de rupere: | 39 t |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Dragon winch |
|---|---|
| Adresă : | ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice (koło Krakowa) tel. (12) 412 20 90; 608 427 742 |
| Adresă de e-mail : | balice@dragonwinch.com |
