DWM 12000 HDI Maverick Dragon Winch 12V
Troliul Dragonwinch Maverick 12000 HDI este unul dintre cele mai robuste dispozitive de acest gen. Vă va surprinde prin funcționarea sa perfectă și curată. Troliul Dragonwinch Maverick 12000 HDI își găsește utilizarea oriunde ați putea avea probleme cu vehiculul dvs. de teren. Condițiile de lucru nu contează pentru el; datorită cutiei de control din aluminiu, care este și etanșă, acest troliu nu are nicio problemă la trecerea prin vaduri de apă. Dacă aveți nevoie de un troliu etanș pentru un vehicul de teren mare, Dragonwinch Maverick 12000 HDI este ajutorul potrivit pentru dvs. Troliul electric DWM 12000 HDI se deosebește de modelul de bază DWM 12000 HD prin faptul că are o carcasă de control din aluminiu etanșă. Ploile torențiale extreme, gropile cu apă și alte locuri unde alte trolii cedează legilor fizicii de bază nu reprezintă o problemă pentru DWM 12000 HDI, deoarece nicio picătură de umezeală nu poate pătrunde în comenzile sale.
Setul pentru troliul Maverick Dragon Winch Electric DWM 12000 HDI include:
- cablu de oțel
- cârlig
- kit de comandă cu cabluri
- ghidaj cu role sau fantă de ghidare din aluminiu
- telecomandă cu fir
- telecomandă fără fir
- șuruburi de montare
Dimensiuni (LxlxÎ): 537 mm x 159 mm x 257 mm.
Certificare:
Declarație de conformitate CE
MAD 2006/42/EC
EMC 2004/108/WE
| Categorie: | MAVERICK |
|---|---|
| Greutate: | 43 kg |
| EAN: | 5903140650089 |
| Druh lana: | Ocelové lano |
| Tensiune: | 12 V |
| Forța de tracțiune: | 5443 kg |
| Motor: | 6,8 HP |
| Cutie de viteze: | planetară în 3 trepte 265:1 |
| Frână: | dinamică |
| Dimensiune cablu: | 30 m |
| Dimensiuni șuruburi de montare: | 254 x 114 mm |
| Dimensiuni troliu: | 535x160x255mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Dragon winch |
|---|---|
| Adresă : | ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice (koło Krakowa) tel. (12) 412 20 90; 608 427 742 |
| Adresă de e-mail : | balice@dragonwinch.com |
