FLARE Rampă de avertizare 1230 mm, 42 LED, 12/24V, ALBASTRU-ROȘU
Girofar cu lumină albastră-roșie, echipat cu 42 de LED-uri economice cu luminozitate ridicată.
Durabilitate ridicată cu un design subțire, funcție de comutare a modului de bliț.
Tensiune de operare 12-24V.
Dimensiuni: (L x l x Î): 1230x 300 x 50 mm
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Girofar cu lumină albastră-roșie, echipat cu 42 de LED-uri economice cu luminozitate ridicată.
Durabilitate ridicată cu un design subțire, funcție de comutare a modului de bliț.
Tensiune de operare 12-24V.
Dimensiuni: (L x l x Î): 1230x 300 x 50 mm
| Categorie: | Majákové rampy |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 12.5 kg |
| Barva světla: | Červená, Modrá, Modrá - červená |
| Délka majákové rampy: | 1230 mm |
| Napětí: | 12V, 24V, 12/24V |
| Typ žárovky: | LED |
| Temperatura de operare: | -40°C-+70°C |
| Standarde: | ECE R10,ECE R65,EMC |
| Grad de protecție IP: | IP65 |
| Dimensiuni: | 1230X300X50mm |
| Număr de LED-uri: | 42 |
| Montare: | šrouby.upínací držák |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Adresă : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| Adresă de e-mail : | info@armaselektronik.com |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Adresa reprezentantului UE : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | info@odtahovevozy.eu |
