Girofar LED Reîncărcabil cu Telecomandă, Magnet, Portocaliu, 12-24V
Girofar LED de avertizare reîncărcabil cu telecomandă conceput pentru fixare cu ajutorul unui magnet cu ventuză. Datorită cablului spiralat de 3,8 m, girofarul poate fi conectat și direct la bricheta mașinii și utilizat în timpul încărcării.
Trei moduri de funcționare: bliț simplu și dublu și funcție de rotație.
Pachetul include un încărcător auto și unul de 230V.
Timpul de încărcare este de 5-6 ore, timpul de iluminare 14-16 ore (în funcție de modul selectat).
Girofar LED de avertizare reîncărcabil cu telecomandă conceput pentru fixare cu ajutorul unui magnet cu ventuză. Datorită cablului spiralat de 3,8 m, girofarul poate fi conectat și direct la bricheta mașinii și utilizat în timpul încărcării.
Trei moduri de funcționare: bliț simplu și dublu și funcție de rotație.
Pachetul include un încărcător auto și unul de 230V.
Timpul de încărcare este de 5-6 ore, timpul de iluminare 14-16 ore (în funcție de modul selectat).
Girofar LED de avertizare reîncărcabil cu telecomandă este conceput pentru fixare cu ajutorul unui magnet cu ventuză. Trei moduri de funcționare: bliț simplu și dublu și funcție de rotație. Pachetul include un încărcător auto și unul de 230V. Timpul de încărcare este de 5-6 ore, timpul de iluminare 14-16 ore (în funcție de modul selectat). Datorită cablului spiralat de 3,8 m, girofarul poate fi conectat și direct la bricheta mașinii și utilizat în timpul încărcării.
Parametri tehnici::
- omologare TA1 E9 R65 R10, CE, RoHS, UKCA
- reducere zgomot: CISPR Class 1
- timp de încărcare: 5-6h
- timp de iluminare: până la 16h (în funcție de modul selectat)
- număr de blițuri: aprox. 125/min
- număr de LED-uri: 45
- tip LED: 2835
- prindere pe magnet
- protecție la umiditate IP65
- temperatură de lucru -30 - +60 C
- diametru: Ø157 mm
-înălțime: 148 mm
Avertisment:
Girofarurile și rampele magnetice nu sunt fixate permanent și sunt destinate în special pentru marcarea unui vehicul staționar!!! Atunci când sunt utilizate în timpul mersului, din cauza vitezei mari (vreme, vânt, murdărie pe vehicul) rampa/girofarul poate cădea și se poate distruge. Atenție - un girofar/rampă căzută poate provoca daune materiale sau poate pune în pericol sănătatea și viața. Producătorul și vânzătorul nu poartă nicio responsabilitate pentru un girofar (rampă) magnetic utilizat în timpul conducerii.
| Categorie: | Osvětlení |
|---|---|
| Greutate: | 1 kg |
| EAN: | 5902135674130 |
| Napětí: | 12/24V |
| Număr de LED-uri: | 45 |
| Tip LED: | SMD 2835 |
| Culoare lumină: | Chihlimbar/Portocaliu |
| Montare: | Bază magnetică cu ventuză |
| Dimensiuni totale: | 148/157 mm |
| Durată de viață: | 30 000 h |
| Grad de protecție IP: | IP65 |
| Omologare: | E9, R65, R10, TA1, CE |
| Autonomie baterie: | până la 16 h |
