Girofar rotund portocaliu magnetic, cablu de 3m pentru brichetă
Girofarul este de culoare portocalie și are o funcție cu 3 flash-uri de avertizare. Dispune de 18 LED-uri și un consum de 27W. Girofarul este certificat conform standardelor ECE R65, ECE R10. Se montează pe magnet. Lungimea cablului spiralat este de 3m și se termină cu o mufă pentru brichetă. Tensiunea este de 12V / 24V.
Conectarea trebuie efectuată de către un specialist. Instalarea giroscopului pe vehicul trebuie izolată cu un tub termocontractabil sau, alternativ, cu bandă izolatoare. Apa și umiditatea nu trebuie să pătrundă în giroscop pentru a preveni deteriorarea acestuia. În cazul becurilor cu ștecher, introduceți ferm ștecherul. Nu tăiați capetele de sârmă cositorite. Lămpile trebuie instalate numai în conformitate cu reglementările CEE-ONU.
| Categorie: | Majáky |
|---|---|
| Greutate: | 0.39 kg |
| EAN: | 5901741302284 |
| Număr de LED-uri: | 18 |
| Putere: | 27 W |
| Lungime cablu: | 3000 mm |
| Tensiune: | 12 / 24 V |
| Montare: | magnet |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
