Iluminat LED - Spider - Ninja 12/24V - Oval
Iluminatul LED, care nu este doar modern, ci și premium, se adresează în principal șoferilor care caută vizibilitate și siguranță maximă la un preț avantajos. Lumina de drum LED Spider Ninja este concepută pentru orice tip de teren. Fie că sunteți pe drum sau în pădure, vă va asigura o vizibilitate fiabilă, astfel încât să nu ratați nimic.
Când doriți să fiți sigur pe drum sau pe orice tip de teren că veți vedea și veți fi văzut perfect, luminile de drum LED Spider Ninja sunt alegerea ideală.
Iluminatul LED Spider Ninja este un proiector suplimentar de fază lungă, care vă va oferi un sentiment de siguranță completă. Pe de o parte, fiecare detaliu din fața dumneavoastră va fi perfect iluminat, iar pe de altă parte, veți fi perfect vizibil.
Iluminatul LED Spider Ninja oferă 3 programe, datorită cărora fiecare călătorie devine o experiență, cu un sentiment perfect de siguranță. Oferă o lumină de avertizare (10W), apoi puteți alege lumina de poziție (5W) și, nu în ultimul rând, cea mai importantă lumină de drum (80W). Datorită acestor opțiuni, fiecare călătorie a dumneavoastră va deveni o experiență, care va fi mai presus de toate sigură.
Ceea ce vă va impresiona cu siguranță la iluminatul LED Spider Ninja este designul său oval, care îndeplinește și următoarele omologări: R10, R65, R148, R149 și, desigur, are și rezistență IP69K.
| Categorie: | Energie + Iluminat LED |
|---|---|
| EAN: | 5905358307939 |
| Alimentare: | : 12/24V |
| Putere : 8: | 0W - Fază lungă / 5W - Poziție / 10W - Avertizare |
| Temperatura de lucru: | 40°C până la +60°C |
| Omologare :: | R10, R65, R148, R149 |
| Grad de protecție :: | IP69K |
| Lungimea lămpii :: | 220.8mm |
| Înălțimea lămpii: | : 181.8mm |
| Adâncimea lămpii: | : 93.4mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
