Iluminat LED - Spider - Ninja 12/24V - Rotund
Iluminat LED rotund premium Spider Ninja
Companionul și ajutorul ideal pentru fiecare călătorie este iluminatul LED rotund Spider Ninja, care oferă 3 funcții potrivite pentru orice drum.
Iluminat LED rotund premium Spider Ninja
Indiferent dacă aveți o călătorie lungă sau scurtă, este întotdeauna necesar să alegeți iluminatul potrivit pentru automobil. Pentru aceasta, iluminatul LED rotund Spider cu denumirea Ninja este perfect. Iluminatul LED rotund Spider Ninja oferă 4 funcții care vor asigura că fiecare călătorie a dumneavoastră este sigură, dar și o experiență plăcută.
Iluminatul LED rotund Spider Ninja are la alegere 4 funcții. Acestea includ lumina de poziție clasică (5W), lumina de avertizare (10W), faza lungă (100W) și, nu în ultimul rând, o noutate în această serie de lumini, așa-numitul mod de întâmpinare (Welcome mode). Iluminatul LED Spider Ninja este creat în principal pentru cei care doresc calitate, siguranță și fiabilitate la un preț accesibil.
Iluminatul LED Ninja Spider are, de asemenea, omologările R10, R65, R148, R149, care asigură că lumina poate fi utilizată pe drumuri și autostrăzi fără probleme și în mod legal. Desigur, nu lipsește nici gradul de protecție IP69K.
| Categorie: | Energie + Iluminat LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5905358307922 |
| Tensiune de intrare :: | 12/24V |
| Omologare :: | R10, R65, R148, R149 |
| Grad de protecție :: | IP69K |
| Temperatura de lucru: | : -40°C până la +60°C |
| Putere: | 100W Fază lungă, 5W Lumină de poziție (albă), 10W Lumină de avertizare (portocalie) |
| Lungimea unei singure lămpi :: | 251.2mm |
| Înălțimea unei singure lămpi: | : 228.5mm |
| Adâncimea unei singure lămpi :: | 105.1mm |
