Lampă combinată spate LED cu semnalizare dinamică, Dreapta, 10-30V
Lampă combinată spate LED cu semnalizare dinamică, are un triunghi reflectorizant încorporat.
Lampa este fabricată din plastic de înaltă calitate, rezistent la zgârieturi, influențe termice și radiații UV.
Garanția producătorului este de 3 ani.
Caracteristici:
Montare: șuruburi
Funcții: lumină de poziție, lumină de frână, semnalizator, lumină de ceață, lumină de marșarier
Clasă: IP67 (rezistent la praf și apă)
Durata de viață: 50.000 h
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
- Cinci funcții într-o singură lumină:
- Lumină de frână
- Lumină de poziție
- Semnalizare dinamică
- Lumină de marșarier
- Lumină de ceață
Instalare și conectare ușoară:
- Lungime cablu: 50 cm
- Codificare simplă a culorilor firelor:
- Semnalizator: Verde-Maro
- Lumină de poziție: Verde
- Lumină de frână: Roșu-Albastru
- Lumină de marșarier: Verde-Violet
- Lumină de ceață: Roșu
- Masă -: Negru
- Montare cu șuruburi din spate.
- Distanța între șuruburi: 152 mm.
Utilizare:
- iluminat spate pentru mașini agricole
- iluminat spate pentru utilaje de construcții
- iluminat spate pentru remorci și semiremorci
| Categorie: | Koncová světla |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Greutate: | 0.85 kg |
| EAN: | 5902135679395 |
| Tensiune: | 10-30V |
| Grad de protecție IP: | IP67 |
| Tip LED: | SMD LED |
| Număr de LED-uri: | 84 LED-uri roșii, 14 LED-uri albe, 24 LED-uri portocalii |
| Temperatura de funcționare: | de la -40 ℃ la 65 ℃ |
| Dimensiuni: | 50 000de ore |
| Rozměry: | 360/135/36 mm |
| Distanța între șuruburile de montare: | 152 mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
