Lampă de gabarit LED, de poziție, colț, stânga, 10-30 V
TT.12170L este o lampă de gabarit și de poziție cu LED, în formă de colț, pentru partea stângă, concepută pentru utilizare pe mașini agricole și de construcții, remorci și semiremorci. Datorită combinației de lumină albă frontală, portocalie laterală și roșie posterioară, asigură o vizibilitate și siguranță excelente în timpul funcționării. Lampa este fabricată din plastic de înaltă calitate și este montată într-o carcasă de cauciuc. Garanția producătorului este de 3 ani.
Lampa de gabarit cu LED are 3 funcții: lumină de gabarit frontală albă, laterală portocalie și posterioară roșie. Lămpile au forma unor "antene" pe un braț de cauciuc pentru camioane.
Brațul este flexibil, astfel încât se îndoaie la impactul cu un obstacol, prevenind deteriorarea. Montarea este simplă, prin intermediul a două orificii de montare. Are un consum de energie foarte redus. Ideală pentru camioane, vehicule de tractare, utilaje de construcții etc.
| Categorie: | Obrysová světla |
|---|---|
| Greutate: | 0.16 kg |
| EAN: | 5902135679425 |
| Tensiune: | 10-30 V |
| Putere: | 1,8 W |
| Grad de protecție IP: | IP67 |
| Culoare lumină: | alb, roșu, portocaliu |
| Număr de LED-uri: | 2 LED-uri portocalii, 2 LED-uri albe, 2 LED-uri roșii |
| Tip LED: | SMD LED |
| Durata de viață: | 50 000 h |
| Dimensiuni: | 177x135x50 mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
