Lampă de lucru LED cu baterie 4400Ah și magnet 9W
Lampă de lucru LED cu baterie 4400Ah și magnet 9W.
Funcții: lumină de lucru 100% sau 50% intensitate, flash SOS, flash cvadruplu. Lampa are 9 LED-uri. L0159 se caracterizează printr-o putere de 9 W. L0159 este un produs certificat. Conform standardelor precum CE. În plus, este fabricată din materiale: Lentilă: PC, Carcasă: AL. Fixarea se face cu magnet, mâner de mână. Tensiunea este o baterie de 3,7 V 4400 mAh.
Lampă de lucru cu LED utilizată pentru a ilumina zona de lucru în vehiculele din afara drumurilor publice. Pentru instalarea și utilizarea corectă a luminilor, este indicat să citiți instrucțiunile pentru a asigura siguranța personală și longevitatea produselor. Dispozitivul trebuie instalat într-un loc inaccesibil copiilor. Aparatul trebuie păstrat într-un loc inaccesibil copiilor. Dacă doriți să schimbați iluminatul existent cu incandescență/halogen cu iluminat cu LED, instalarea nu necesită nicio modificare, cu excepția înlocuirii becurilor. La instalarea unui nou/suplimentar iluminat cu LED, trebuie să verificați capacitatea curentă a comutatorului la care urmează să conectați lampa. Dacă depășiți capacitatea de încărcare a curentului a comutatorului la care doriți să conectați iluminatul cu LED, utilizați un releu suplimentar, instalarea luminilor ar trebui să fie efectuată de un inginer profesionist. Utilizați în locuri aerisite. Instalarea trebuie efectuată de un atelier profesional al unui service specializat. Lămpile trebuie instalate numai în conformitate cu reglementările CEE-ONU.
| Categorie: | Nabíjecí svítilny |
|---|---|
| Greutate: | 0.7 kg |
| EAN: | 5901741302451 |
| Baterie: | 3.7V , 4400 mAh |
| Tip de lumină: | LED |
| Număr de LED-uri: | 9 |
| Putere: | 9W |
| Standard: | R10 |
| Grad de protecție IP: | IP67 |
| Dimensiuni: | 120X120X230mm |
| Metodă de încărcare: | USB |
| Montare: | magnet |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
