Lampă LED rotundă 10-30V, 3 funcții
Lampa LED rotundă de spate este fabricată din plastic de înaltă calitate, rezistent la zgârieturi, temperaturi și radiații UV.
Lampa LED rotundă de spate dispune de 3 funcții de care, în mod normal, nu vă puteți lipsi.
Lampa LED rotundă de spate este fabricată din plastic de înaltă calitate, rezistent la zgârieturi, temperaturi și radiații UV. De asemenea, este rezistentă la praf, murdărie și apă (IP67).
Lampa LED rotundă de spate dispune de 3 funcții de care, în mod normal, nu vă puteți lipsi.
Funcțiile lămpii LED rotunde de spate:
- lumină de poziție
- semnalizator
- lumină de FRÂNĂ (STOP)
O durată de viață lungă, de până la 50.000 de ore, garantează o funcționare îndelungată.
| Categorie: | Energie + Iluminat LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 0.3 kg |
| EAN: | 5902135670262 |
| Napětí: | 10V, 12V, 24V, 30V |
| Tensiune de alimentare :: | 10-30V |
| Durata de viață :: | până la 50 000h |
| Funcții: | : Lumină de poziție, lumină de frână, semnalizator |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
