Descrierea produsului nu este disponibilă
| Categorie: | Majákové rampy |
|---|---|
| Greutate: | 20 kg |
| Napětí: | 10 - 36 V |
| Délka: | 1850 mm |
| Šířka: | 280 mm |
| Výkon: | 150W při 12V / 280W při 24V |
| Krytí IP: | IP6K9K |
| EMC: | ECE R10 + CISPR 25 class 3 |
| ECE: | ECE R65 (TA1 or TB1) |
| SAE: | SAE Class 1 |
| Doplňková výbava majáku:: | 2x koncová/brzdová světla/směrovky, 4x zadní pracovní světla, 2x obrysová světla |
Profi majáková rampa vyrobní možnosti
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Produse asociate
LED silniční světlomet má funkce: denní jízda, dálková světla. Disponuje16 LED diodami a má svítivost 5800 LM. Spotřeba tohoto dálkového světlometu je 11,8W / 58W. Světlomet má...
Produse alternative
Tato majáková rampa má zcela novou a inovativní LED technologii a moderní, aerodynamický design. Zároveň poskytuje velmi jasné světlo, přičemž nejsou vidět jednotlivé LEDky, ale...
Světelná šipka s elektrickým zvedáním
Výstražná majáková rampa má tyto funkce: 4 výstražná bliknutí, 4 střídavé bliknutí. Majáková rampa obsahuje ovládací panel, kterám je možné měnit záblesky nebo je i vypnout....
Maják s oranžovým světlem, vybavený 66 úspornými LED diodami s vysokým jasem vyzařování světla. Kompletní světelná lišta s mnoha variantami použití. Vedené napájení 12-24VDC....
Putere luminoasă omologată R65. Design extra plat și aerodinamic. Cea mai bună calitate a producătorului din clasa sa. Policarbonat ultra robust. Bara luminoasă STELLAR...
LED výstražná majáková rampa má tyto funkce: 4 výstražná bliknutí, dvě úrovně intenzity, den a noc, ovládací panel. Má 108 LED diod, příkon 74 W. Jedná se o certifikovaný...
Echipare suplimentară: 2x lumini spate/stop/semnalizări, 4x lumini de lucru spate, 2x lumini de poziție ...
Maják s oranžovým světlem, vybavený 66 úspornými LED diodami s vysokým jasem vyzařování světla. Kompletní světelná lišta s mnoha variantami použití. Vedené napájení 12-24VDC....
Ovládací panel pracuje s napětím 12 - 24 V. Má několik využití se snadnou instalací do vozidla.
LED majáková rampa má funkci 8mi výstražných bliknutí. Obsahuje 144 LED diod. Spotřeba rampy je 80W. Jedná se o certifikovaný výrobek podle norem ECE R65, ECE R10. Délka kabelu...
Maják s modro-červeným světlem, vybavený 42 úspornými LED diodami s vysokým jasem vyzařování světla. Vysoká odolnost s tenkým designem, funkce přepínání režimu blesku....
