Descrierea produsului nu este disponibilă
| Categorie: | Čtvercové |
|---|---|
| Greutate: | 0.46 kg |
| EAN: | 5901741303762 |
| Napětí: | 12 /24 V |
| Svítivost: | 1430LM |
| Krztí IP: | IP67 |
| Homologace: | ECE R10 |
| Příkon: | 24W |
| Počet LED diod: | 9 |
| Typ svělta: | LED |
| Připojení: | Kabeláž |
| Délka kabelu: | 300mm |
| Funkce: | Pracovní osvětlení , bodové světlo |
| Montáž: | Na šroub |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Produse asociate
Proiector de lucru LED 30W puternic cu protecție de vârf IP68 Căutați un sistem de iluminat care să nu se oprească în fața niciunei provocări? Acest proiector de lucru LED...
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Produse alternative
Vizibilitate maximă cu proiectorul de lucru LED pătrat rezistent Acest proiector de lucru LED pătrat rezistent este conceput pentru lucrul în cele mai dificile condiții, unde...
LED pracovní svítilna pro osvětlení pracovního prostoru a použití na vozidlech 12 - 24V. Výkon 6W .
