Lumină de gabarit, LED, colț, dreapta, 10-30V
TT.12170P este o lampă de gabarit și de poziție LED, pe partea dreaptă, în formă de colț, proiectată pentru a fi utilizată pe mașini agricole și de construcții, remorci și semiremorci.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Datorită combinației de lumină albă frontală, portocalie laterală și roșie posterioară, asigură o vizibilitate și siguranță excelente în timpul funcționării. Lampa este fabricată din plastic de înaltă calitate și este montată într-o carcasă de cauciuc. Garanția producătorului este de 3 ani.
Lumini de gabarit LED cu 3 funcții: lumină de gabarit față albă, laterală portocalie și spate roșie. Luminile sunt în formă de colțuri / tije pe un braț de cauciuc pentru camioane.
Tija este flexibilă, astfel încât se îndoaie la impactul cu un obstacol.
Montare simplă prin două orificii de montaj.
Consum de energie foarte redus.
Ideal pentru camioane, vehicule de tractare, utilaje de construcții etc.
| Categorie: | Energie + Iluminat LED |
|---|---|
| Greutate: | 0.16 kg |
| EAN: | 5902135679432 |
| Tensiune: | 10-30 V |
| Putere: | 1,8 W |
| Grad de protecție IP: | IP67 |
| Culoare lumină: | alb, roșu, portocaliu |
| Număr de LED-uri: | 2 buc. LED portocaliu, 2 buc. LED alb, 2 buc. LED roșu |
| Typ LED: | SMD LED |
| Durată de viață: | 50 000 h |
| Dimensiuni: | 177x135x50 mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
